Wymiana opon z przeglądem zimowym gratis

Wymiana opon z przeglądem zimowym gratis

Wielu kierowców zadaje sobie pytanie kiedy zmienić opony na zimowe. Generalnie zaleca się, by to zrobić, gdy temperatura w dzień regularnie spada poniżej 7 stopni Celsjusza. Chociaż zmiana opon z letnich na zimowe nie jest prawnie regulowana i kierowcy nie mają takiego obowiązku, to jednak w trosce o bezpieczeństwo swoje i pasażerów praktycznie każdy z nas to robi.

Wymiana opon w Tychach

Klienci Auto-Centrum M.Z. Kierat mogą liczyć na wymianę opon w naszym serwisie już od 90 zł brutto. Wymiana opon z letnich na zimowe, to tylko jeden z punktów na liście rzeczy, o które powinniśmy zadbać, by dobrze przygotować nasz samochód do zimy. Wszystko w trosce o komfort i bezpieczeństwo podczas zimowych podróży. Dlatego każdy kierowca, który będzie zmieniał ogumienie w Auto-Centrum będzie miał wykonany bezpłatnie przegląd zimowy swojego samochodu. W skład przeglądu zimowego wchodzi:

- kontrola poziomu płynów eksploatacyjnych

- kontrola układu wydechowego

- kontrola układu hamulcowego

- sprawdzenie oświetlenia

- sprawdzenie piór wycieraczek

Kup nowe koła lub opony w Skoda Tychy i zyskaj na nie 36 miesięcy ubezpieczenia

Kierowcy muszą pamiętać, że każde zakupione opony mają swoją żywotność i nie będą nam służyły bezterminowo. Ponadto opony zimowe są mniej odporne na ścieranie niż letnie i tym samym ich przydatność jest krótsza, zwłaszcza jeśli jeździmy na „zimówkach”, gdy na zewnątrz panuje temperatura powyżej 10 stopni Celsjusza.

Zaleca się, by wymieniać komplet opon na nowy 5 lat od daty ich produkcji - nawet jeśli wizualnie ich stan nie budzi zastrzeżeń.

Nowe koła lub opony, które zakupicie Państwo w naszym serwisie ŠKODA w Tychach zawierają w cenie ubezpieczenie od zdarzeń losowych takich jak: najechanie na ostry przedmiot, uderzenie w krawężnik, wandalizm, czyli dotyczy uszkodzeń, które nie są objęte gwarancją producenta. Cena nowych kół, bądź opon obejmuje koszt ubezpieczenia. Okres ubezpieczenia to 36 miesięcy.  

Co ważne jest to oferta dla każdego, kto posiada samochód osobowy lub lekki użytkowy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony niezależnie od marki. Jedyne co trzeba zrobić to dokonać zakupu u nas nowych kół i opon – wymiana gratis.  

Zapraszamy do serwisu i stacji kontroli pojazdów Auto-Centrum w Tychach.

Ostatnie artykuły

Bezpłatny przegląd pojazdów marki Škoda !

Przygotuj się do wiosny z Autoryzowanym Serwisem Škody Auto – Centrum...

15.07.2020 r. SKP nieczynne !

Drodzy Klienci ! W dniu jutrzejszym tj. 15.07.2020 r. STACJA KONTROLI POJAZDÓW...

Przegląd Serwisowy = Ozonowanie Gratis !

Twój samochód potrzebuje serwisowego przeglądu ❓Zadzwoń do nas (32) 218...

Kategorie